O Kancelarii

Kategoria: Informacja

Kancelaria Themi jest krakowską Kancelarią dysponującą zespołem doświadczonych prawników: adwokatów oraz licencjonowanych doradców restrukturyzacyjnych / syndyków z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, a także cywilnego, gospodarczego,  karnego gospodarczego i administracyjnego. Duże doświadczenie adwokatów i doradców restrukturyzacyjnych Themi nabyte na salach sądowych całej Polski, wsparte jest też osiągnięciami naukowymi zdobywanymi na czołowych Polskich Uniwersytetach. Dzięki uczestnictwie w postępowaniach także prawników z licencją doradcy restrukturyzacyjnego (syndyka masy upadłościowej), oraz doświadczonych ekonomistów i inżynierów skutecznie prowadzimy także skomplikowane postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne, wymagające oprócz dużej wiedzy prawniczej także wiedzy interdyscyplinarnej.

Oprócz prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, specjalizujemy się w obsłudze korporacyjnej, obszarach prawa związanego z obrotem gospodarczym i wykonywaniem działalności gospodarczej, począwszy od zakładania i restrukturyzacji spółek, przez zobowiązania, prawo bankowe i prawo pracy, na sprawach karnych w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej i karnych-skarbowych skończywszy. Szczególnym obszarem naszej praktyki są sprawy z zakresu sporów pomiędzy konsumentami a profesjonalistami min. sprawy kredytów we frankach, sprawy o odszkodowanie od lotniska, sprawy dotyczące obligacji GetBack, poliskolokat czy służebności przesyłu.

Dysponując praktykami i teoretykami w obszarze postępowań polubownych i arbitrażowych, specjalizujemy się w prowadzeniu postępowań przed Sądami arbitrażowymi w kraju i zagranicą, oraz negocjacjach handlowych i negocjacjach w sprawach o ugodę w przedmiocie spłaty i restrukturyzacji zobowiązań.

Wstępną analizę przypadków pozwalającą określić możliwe rozwiązania oraz szanse ich powodzenia prowadzimy bezpłatnie.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail:
    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub numerami telefonów:
    +48 790 720 004
    +48 504 855 462

Wypełnij formularz i zgłoś się w celu wykonania bezpłatnej analizy prawnej Twojej sytuacji pod kątem możliwości i skutków ogłoszenia upadłości konsumenckiej (lub upadłości przedsiębiorcy). Prawnicy Kancelarii Themi specjalizujący się w problematyce upadłości (syndycy masy upadłościowej, doradcy restrukturyzacyjni, adwokaci) skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin w celu wykonania bezpłatnej analizy prawnej Twojej sytuacji.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych w celach marketingowych, tj. sprzedaży usług prawnych Themi Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie i przesyłania mi informacji dotyczących oferty usług prawnych świadczonych przez Themi Spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, stosownie do treści przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. Nr 133. Poz.883 ze zm.).